Galaxy Buds 3 tasarımıyla göz kamaştırıyor

Samsung'un yeni kulaklık modeli Galaxy Buds 3'ün tasarımı sızdırıldı. Şık ve modern tasarımıyla bu kulaklık çok konuşulacak.

Galaxy Buds 3 tasarımıyla göz kamaştırıyor

Samsung Galaxy Buds 3'ün, Apple'ın AirPods'una benzeyen bir tasarımla geleceğine dair söylentiler giderek artıyor. Görünen o ki Samsung, klasik “fasulye” şeklindeki Galaxy Buds tasarımından uzaklaşıyor. Sızdırılan görüntüler, bu kulaklıkların Samsung’un şimdiye kadarki en ucuz görünümlü kulaklıkları olabileceğini ortaya koyuyor.

Galaxy Buds 3 tasarımıyla göz kamaştırıyor - Resim : 1

Geçtiğimiz günlerde Samsung Members uygulamasında Galaxy Buds 3'ün bir görüntüsü yayımlandı. Bu görüntü, Apple’ın AirPods'una benzeyen bir tasarımı gösteriyordu ve anlaşılan o ki bu görüntü gerçekti. Ayrıca, kulaklıklar şarj seviyelerini göstermek için alışılmış renkli LED'ler yerine dört adet sade görünümlü LED barındırıyor. Samsung'un Galaxy Buds serisinde herkesin sevdiği renkli LED'ler, yeni Galaxy Buds 3'te yer almıyor gibi görünüyor.

91mobiles'a göre, Galaxy Buds 3 tek bir şarjla 6 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Henüz tüm teknik özellikler açıklanmış olmasa da, Galaxy Buds 3'ün 10 Temmuz'da gerçekleştirilecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Sızdırılan bu görüntüler, Galaxy Buds serisinin önceki modellerinin premium tasarımına kıyasla daha ucuz bir görünüme sahip olduğunu gösteriyor. 91mobiles ekibinin paylaştığı ambalaj görüntüsü ise Samsung'un tercih edeceği bir tasarım gibi durmuyor. Bu nedenle bu görüntülerin sahte olabileceği ve şu an için temkinli olunması gerektiği belirtiliyor.

Samsung’un yeni Galaxy Buds 3 modeli hakkında kesin bilgiye sahip olmasak da, sızan bu bilgiler ve görüntüler ışığında kullanıcılar şimdiden yeni modelin nasıl olacağını merakla bekliyor. Resmi tanıtım yaklaştıkça daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır. Şimdilik, Galaxy Buds 3'ün tasarım ve özellikleri hakkında spekülasyonlar devam ediyor.