Güncel

'Galaxy Note 2' için 'Ön Sipariş' başladı!

Samsung'un yepyeni Phonablet'i Galaxy Note 2 için ön siparişler alınmaya başlandı!


Geçtiğimiz haftalarda IFA 2012'de tanıtılan Samsung'un en yeni amiral gemilerinden Galaxy Note 2 için ön sipariş günü nihayet geldi çattı. Uzun zamandır beklenen sipariş gününün yanında yeni amiral geminin fiyatı konusunda da çeşitli rakamlar ortaya çıktı.

Ön siparişlerin şuan için sadece Amerika Birleşik Devletleri ve Hindistan için alındığı bilgisini sizlerle hemen paylaşalım. Amerika veya Hindistan'a gitmeyi planlıyor veya orada tanıdığınız aracılığıyla Galaxy Note 2'yi almak istiyorsanız, hemen ön sipariş vererek ilk kullananlardan birisi olabilirsiniz.

1348145889_samsung-galaxy-note-2-announced-9.jpg
Gelelim fiyat konusuna, Amerika ve Hindistan'da bir çok anlaşmalı GSM operatörü ve kurum tarafından ön siparişler, kontratlı fiyatlar üzerinden alınıyor. Amerika'da bu fiyat US Cellular şirketi tarafından $199 olarak belirirken, durum Hindistan'da biraz farklılaşıyor. Hindistan'lı Samsung severler $92 ödeyerek ön sipariş sırasına katılabilecekler sadece.

Yeni amiral geminin Türkiye için ne zaman geleceği ve fiyatının ne olacağı konusunda henüz kesin bir bilgi olmasa da Ekim ayının ortalarında geleceği ihtimalini sizlerle paylaşalım isteriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.