Güncel

Galaxy Note 7 ve iPhone 7'de Gorilla Glass 5 koruma teknolojisi kullanılabilir

Çoğu akıllı telefona ciddi korumalar sağlayan Gorilla Glass teknolojisinin son versiyonu Note 7'de ve iPhone 7'de kullanılabilir.

Galaxy Note 7 ve iPhone 7'de Gorilla Glass 5 koruma teknolojisi kullanılabilir

Geçtiğimiz günlerde duyurusu gerçekleştirilen yeni Gorilla Glass 5, Gorilla Glass 4'e nazaran 4 kat daha fazla dayanıklılık vaadediyor.Artık çok daha güçlü olan korum teknolojisi şimdiden sızıntılarla bütün gizemlerini kaybeden Galaxy Note 7 ve iPhone 7'de kullanılabilir.

Tahminlere göre Galaxy Note 7'de Gorilla Glass 5'in kullanılma ihtimali iPhone 7'ye nazaran biraz daha düşük.Cihazın 2 Ağustos'ta tanıtılacağı düşünüldüğünde yetişmiş olması sıkıntılı.Fakat Samsung'un daha önce böyle durumlara karşı önlemleri olmuştu.Bu durumda da bir önlem alınmış olunabilme ihtimali var.

Bununla birlikte Eylül'de tanıtılmaı beklenilen iPhone 7 için ihtimal biraz daha yüksek.Çünkü tanıtılması daha çok süre var ve yetiştirilememesi gibi bir durum söz konusu değil.

Fakat konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama mevcut değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.