Güncel

Galaxy S 3 şovu tüm dünyada başladı!

Samsung yeni amiral gemisi için hedeflerini açıkladı!


Samsung'un, adına binlerce haberin açıldığı, eşsiz özelliklerle piyasaya sunulacak telefonu, yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S 3, sonunda 3 Mayıs'ta Londra'da tanıtılmış, lansmandan gelen ilk detayları ve görüntüleri sizler için geçtiğimiz haftalarda paylaşmıştık.

Ön incelemesini sizler için hazırlayıp , yeni Samsung Galaxy S 3'ün ülkemizde belki de en çok merak edilenlerden birisi ise fiyatı idi. Geçtiğimiz günlerde Samsung'un yeni amiral gemisinin fiyatı da resmi olarak ilk ağızdan belli olmuştu. Daha önce ABD ve Avrupa merkezli olarak 16 GB modelinin 620 euro olacağı söyleniyordu. Fakat bugün Tayland'da yapılan resmi açıklama ile birlikte rakam net ve kesin olarak, ilkağız Samsung'dan geldi.  Türkiye'ye vergileri ve paylar eklendiğinde 1700 civarında bir rakam ortaya çıkıyordu.

1336608635_7.jpg

Yeni amiral gemi çıktı, fiyatı da ilk ağızlardan belli oldu olmasına fakat beklenen başarayı yakaladı mı? Ön sipariş rakamları ne durumda? Diye ufak bir göz atacak olursak Samsung'un yeni canavarı şuan için 9 Milyon'un üzerinde ön sipariş aldı, geçtiğimiz günlerde bu rakamın 10 milyon olduğu, gelecek haftalarda ise katlanarak devam edeceği bildilriliyordu.

Samsung'un bilindiği üzere aylık telefon üretim miktarı 5 milyon adet. Kore'li şirket diğer Android işletim sistemine sahip cihazları kendine rakip olarak bile görmüyor, hedefte sadece ve sadece Apple' birbirinden akıllı olan telefonları. Samsung'un elde etmek istediği stabil başarının ucundaki hedef belli.

1337274059_samsung-galaxy-siii.jpg

Samsung'un yeni amiral gemisi için 29 Mayıs'ta akıllı telefonlar için ilk olacak büyüklükte büyük bir lansman gerçekleştireceği ve bu lansmanda 100 GMS operatörüyle dev bir şekilde anlaşarak yeni canavarının satışlarını başlatacağı da bilinenler arasında.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.