Galaxy S4 ile ilgili son dedikodular! - Page 1

Dokunmatik ana tuş
Olasılık: Düşük

Her ne kadar sektördeki genel eğilim fiziksel tuşlardan tamamen kurtulmak yönünde olsa da, Samsung Galaxy S4'de klasik ana tuşun kullanılmaya devam edeceğini düşünüyoruz. Ancak dokunmatik bir tuşa da hayır demeyiz.

Galaxy S4 ile ilgili son dedikodular! - Page 2

16, 32, 64 GB Hafıza
Olasılık: Düşük

Samsung Galaxy S4'ün üç farklı hafıza seçeneğiyle piyasaya sürüleceği iddia ediliyor. Daha önce Samsung modellerinin 16, 32 ve 64 GB dâhili hafıza seçenekleriyle piyasaya sürüldüğüne tanık olmuştuk. Ama genel kullanıcı eğilimi her zaman için en düşük hafızaya sahip olan ucuz modeli alıp microSD kart aracılığıyla kapasiteyi arttırmak yönünde.

Galaxy S4 ile ilgili son dedikodular! - Page 3

Sadece siyah ve beyaz
Olasılık: Orta

Piyasaya çıkan ilk S3 modelleri beyaz ve mavi renklerdeydi. Ardından gri, kırmızı, kahverengi ve en sonunda siyah modellerle tanışmıştık. S4'le birlikte klasik siyah ve beyaz renklere geri dönüleceğiniz düşünüyoruz

Galaxy S4 ile ilgili son dedikodular! - Page 4

LTE sürümü
Olasılık: Yüksek

Galaxy S4'ün iki sürümünün piyasaya sürülme olasılığı var: LTE ve LTE olmayan modeller. Ancak bize sorarsanız telefonun sadece LTE destekli tek bir modelle piyasaya sürülmemesi için bir neden yok.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.