Sıra 3: LG Optimus G

S4'e karşı: Plastik ve cam karışımı gövdesi Optimus G'ye sağlam ve şık bir görünüş kazandırıyor. LG'nin parlak HD ekranı ve iyi kamerası görsel zenginliğe katkı sağlarken, görüşme sırasındaki ses kalitesi de telefon özelliğini ön plana çıkarıyor. Aynı anda iki pencere çalıştırmayı sağlayan yazılımıyla LG Optimus G, Galaxy S4 için sıkı bir rakip.

Sıra 2: Sony Xperia Z

Özellikler: 5 inç dokunmatik ekran(Full HD), su ve toza dayanıklı gövde, 1.5GHz çift çekirdekli işlemci, LTE, HSPA+, WiFi-n, 13 megapiksel kamera ve Full HD kayıt, 16GB hafıza (MicroSD ile genişletilebilir), Micro-USB(MHL desteği ile adaptör ile Micro-HDMI), NFC, Bluetooth, GSM-dört bant.

İşletim sistemi: Android 4.2.1 ve Sony UI.

Fiyat: 1700 TL

Sıra 2: Sony Xperia Z

S4'e karşı: Sony Xperia Z sanki gelecekten günümüze gelmiş gibi. İyi performans, güçlü batarya, yüksek kalite LTE modülü, suya ve toza dayanıklı gövde. Üstelik bunlar Xperia Z'nin sunduklarının sadece ufak bir bölümü. Full HD çözünürlüklü 5 inç dokunmatik ekran, iyi müzik çalar ve kaliteli ses sistemi... Xperia Z kesinlikle Galaxy S4'e dişli bir rakip. Dahası S4'ten yaklaşık 300 TL daha uygun fiyata alıcı buluyor.

Sıra 1: HTC One

Özellikler: 4.7 inç dokunmatik ekran(Full HD), yekpare alüminyum gövde, 1.7 GHz dört çekirdekli işlemci, LTE, HSPA+, WiFi-n, 4 Ultrapiksel kamera ve Full HD kayıt, 32GB hafıza(genişletilemez), Micro-USB(MHL desteği ile adaptör ile Micro-HDMI), NFC, kızılötesi, Bluetooth, GSM-dört bant.

İşletim sistemi: Android 4.1.2 ve HTC Sense 5

Fiyat: 2000 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.