Güncel

Galaxy S5'in çıkış tarihi için güçlü bir iddia ortaya atıldı!

Yeni iddiaya göre Galaxy S5 çok yakında bu tarihte tanıtılacak!

Galaxy S5'in  çıkış tarihi için güçlü bir iddia ortaya atıldı!

Geçtiğimiz haftalarda gelen Galaxy S5 dedikodularına bir yenisi daha eklendi. Bildiğiniz üzere tüm dünyanın Nisan ayı içerisinde tanıtılmasını beklediği Galaxy S5 için, daha önce attığı tweetlerle sansasyon yaratan  Eldar Murtazin güçlü bir iddiayla bu sabah teknoloji dünyasında gündemin ilk sıralarına oturdu.

1390305525_galaxy-s5-galaxy-gear-2-1.jpg

Samsung Galaxy S5, Nisan 2014 tarihinde tanıtılacak diyen onlarca siteye inat Murtazin, geçtiğimiz saatlerde 23 Şubat tarihini vererek, iddialara bir yenisini daha eklemiş oldu. 23 Şubat aslında normal bir tarih değil, onu takip eden 24 Şubat tarihinde ise hepimizin yakından takip ettiği Mobil Dünya Kongresi 2014 (MWC) başlayacak.

1390305349_fdfd.jpg

İddiaya göre Samsung Galaxy S5, Barcelona saati ile 18.00'da Samsung tarafından yapılacak özel bir lansman ile tanıtılacak. Rus bloggerin bu kadar kendinden emin olması kafalardaki soru işaretlerini daha da hareketlendirdi. Galaxy S5 etkinliğiyle birlikte Samsung'un yeni arayüzü TouchWiz UI'nın da tanıtılması bekleniyor. Konu hakkında gelen bir diğer söylentinin ise Galaxy Gear 2'nin Galaxy S5 ile entegrasyonlu bir şekilde birlikte tanıtılacağı üzerine olduğunu söylemek gerekir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.