Güncel

Galibiyetini göğüslerini açarak kutladı! OnlyFans ile zengin oldu

OnlyFans giderek popüler bir platform haline gelmeye başladı. Bu kapsamda bir dövüşçü galibiyetini göğüslerini açarak kutlayınca zengin oldu.

Galibiyetini göğüslerini açarak kutladı! OnlyFans ile zengin oldu

Tai Emery, profesyonel bir dövüşçü ancak şu anda dövüş kariyerinden kazandığından daha fazlasını OnlyFans üzerinden kazanıyor. BKFC yıldızı TMZ Sports'a göğüslerini açarak galibiyetini kutladıktan sonra OnlyFans hesabının patladığını duyurdu.

Aboneleri ikiye katlamaktan veya üçe katlamaktan bahsetmiyoruz. Emery'nin OF sayfası, içeriğine erişmek için ödeme yapan hayranlarda 62 kat arttı.

Galibiyetini göğüslerini açarak kutladı! OnlyFans ile zengin oldu

Şimdi, Tai ayda yaklaşık 25 bin dolar ya da yılda 300 bin dolar kazanacak. BKFC'deki ilk çıkışında, eski bir LFL futbolcusu olan Emery, rakibi Rung-Arun Khunchai'yi aparkat ve kanca kombinasyonuyla yere serdi ve tuvale çarptı. Hakem kavgayı sonlandırırken, Tai iplere atladı, spor sutyenini indirdi ve Bangkok kalabalığına tezahürat yaparken göğüslerini açtı. Tai konuyla ilgili "Kendim olmaya devam etmek için kararlıyım ve öyle yapacağım" dedi.

Yetişkinlere yönelik içerikleri ile gündemde olan uygulama gittikçe daha bilindik bir hale geliyor. OnlyFans üzerinden zenginleşen insanların sayısı artıyor. Ancak para için bu hamleler yapılır mı tartışılır. Siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce para için yapılabilir mi? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.