Güncel

Game of Thrones sinema versiyonuyla gelebilir!

Game of Thrones' kitaplarının yazarı George R. R. Martin'den Game of Thrones'un yakında filminin de çıkabileceği sinyalleri geldi.


Dünyaca ünlü Game of Thrones dizisini izlememiş olsanız bile internet sayesinde elbet duymuşsunuzdur. Yeni sezonuna sayılı günler kalan Game of Thrones, 6 Nisan itibarıyla tekrar seyirciyle buluşacak. Dizinin 4. sezonunun başlamasına bu kadar kısa bir süre kalmışken 'Game of Thrones' kitaplarının yazarı George R. R. Martin'den Game of Thrones'un yakında filminin de çıkabileceği sinyalleri geldi.

1395599938_img20140323195810.jpg

The Hollywood Reporter'a konuşan George R. R. Martin, şu anda bu konuda net bir şeyin olmadığını, yedi sezon mu, sekiz mi yoksa dokuz sezon mu devam edeceklerinin belli olmadığını söyledi. Kitapların da devamlı büyüdüğünü belirten Martin, bu anlamda olayları bağlamak için 100 milyon dolar bütçeli 2 saatlik bir film gerekebileceğinden bahsetti.

Şu anda bu konuda başka bir bilgi ise yer almıyor. Ancak bu açıklamalar bile Game of Thrones hayranlarını heyecanlandırmaya yetti diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.