Altered Carbon / Prömiyer tarihi: 2 Şubat

Netflix’in en yüksek bütçeli dizilerinden olan Altered Carbon, Richard K. Morgan'ın ünlü siberpunk romanından uyarlanıyor; günümüzün 300 yıl sonrasında, insan zihinlerinin dijital olarak kopyalandığı ve bedenler arasında transfer edilebildiği bir dünyada geçiyor.

9-1-1 / Prömiyer tarihi: 3 Ocak

İnsanlar acil çağrı hattı 911’i aradıktan sonra neler olur? 9-1-1 bu serviste çalışan insanların çalışma hayatlarında ve özel hayatlarında yaşadıklarını ekrana yansıtıyor. Angela Bassett, Peter Krause ve Connie Britton yapımın başrollerindeki isimler.

The Alienist / Prömiyer tarihi: 22 Ocak

Ünlü Caleb Carr romanından uyarlanan dizi, suçlu psikolojisi temasına sahip bir dönem dizisi. New York City’de meydana gelen seri cinayetleri çözmek için bir araya gelen ekip rolünde Daniel Bruhl, Luke Evans, Brian Geraghty ve Dakota Fanning’i izleyeceğiz.

Alone Together / Prömiyer tarihi: 10 Ocak

Andy Samberg, Akiva Schaffer ve Jorma Taccone’den oluşan The Lonely Island’ın yapımcılığını üstlendiği dizi, farklı geçmişlere sahip iki yakın arkadaşın Los Angeles’ta yaşadıkları eğlenceli maceraları ele alıyor. Showtime dizisi, ilk sezon prömiyerini dahi yapmamışken ikinci sezon onayını aldı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.