İngiltere'de yayın yapan Absolute Radio'da katıldığı bir programda serinin fanatiklerinin kendisini dizideki üvey abisi Jon Snow'un akıbeti hakkında soru yağmuruna tutup tutmadığı yönündeki bir soru üzerine net bir açıklama yapan Williams, "İnsanlar bana sürekli bu soruyu soruyor. Üzgünüm ama o öldü" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz aylarda dizinin yapımcı kuruluşu HBO'nun başkanı Michael Lombardo da, özellikle sosyal medyada hala sıcaklığını koruyan bu konuya "Gördüğüm, duyduğum ve okuduğum her şeye göre, Jon Snow öldü" ifadeleriyle tartışmalara da son noktayı koymuştu.

Tüm bu açıklamalara rağmen dizi ve Jon Snow'un akıbetine yönelik komplo teorileri bitmiyor. Yapımcıların Jon Snow'un dönmesiyle büyük bir sürprize imza atmaya hazırlandıklarını iddia eden onlarca sosyal medya kullanıcısı bu tür açıklamaların da bilinçli yapıldığı iddiasında.

'Flashback' sahneler ile hikayenin eksik parçalarının tamamlanmasının beklendiği yeni sezonda Jon Snow'un hikayesinin de netlik kazanacağı sıklıkla dile getirilen iddialar arasında.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.