Gameloft Smart RTB+ ile entegrasyonunu duyurdu

Gameloft Advertising Solutions, Mobil Reklam Görüntüleme ve Video Programatik ürün yelpazesini geliştirmek için Smart RTB+ ile Entegrasyonunu duyurdu.

Gameloft Smart RTB+ ile entegrasyonunu duyurdu

 

 Gameloft Advertising Solutions, Smart AdServer’ın entegre teknoloji platformunun yerel arz yönlü platformu (SSP) olan Smart RTB+ ile entegre olarak Smart AdServer ile ortaklığını duyurdu. Bu ortaklık, Gameloft Advertising Solutions’ın tüm görüntüleme ve video biçimlerine yönelik programatik kanallarındaki uygulama içi mobil envanterinin kullanılabilirliğini artırmasını ve dolayısıyla reklam verenlere yönelik ürün yelpazesini büyük ve seçkin bir envanter aracılığıyla geliştirmesini sağlamaktadır.

Gameloft Advertising Solutions, Smart AdServer’ın entegre arz yönlü platformu Smart RTB+’ı entegre ederek Fransa ve dünyanın geri kalanında mobil envanterlerini Smart RTB+ üzerinde sunan diğer birçok seçkin yayıncıya katılıyor. Bu, Gameloft Advertising Solutions’ın küresel bir kitleye ulaşan seçkin mobil entanverini reklamcılara sunmasını sağlıyor. Bu, görüntüleme ve daha da önemlisi video içerikleri kapsayan bir envanterde 8 milyardan fazla coğrafi hedefli ve ultra hedefli gösterim anlamına geliyor.

Gameloft “Bu teknoloji ortaklığı, programatik faaliyetimizin büyümesini süratle hızlandırmak için Smart RTB+’ın son kullanıcı ortamlarındaki uzmanlığından faydalanmamızı sağlayacak. Gameloft Advertising Solutions, programatik ile mobil reklamcılık dünyasında gelişimine devam ediyor” açıklamasını yaptı.

Smart AdServer CEO’su Cyrille Geffray, “Önde gelen dijital ve sosyal oyun yayımcısıyla iş birliği yapmaktan heyecan duyuyoruz” diye ekledi ve konuşmasına şöyle devam etti: “Gameloft Advertising Solutions’ın büyük küresel kitlesi, Smart AdServer’ın teknolojisiyle birleşerek bu iş birliğini programatik taleplere popüler formatlarda seçkin ve güvenilir bir envanter sunmada tercih edilen bir değer haline getiriyor. Ayrıca Smart AdServer’ın 15’ten fazla çalışanla ofis kurduğu ve Gameloft’un 1 milyardan fazla gösterime sahip bir envanter sunduğu ABD gibi bölgelerdeki veya video geliştirme alanındaki stratejik hedeflerimizin örtüşmesi bu ortaklığa netlik kazandırmıştır.”

Gameloft Advertising Solutions, reklam verenlere yüksek kaliteli ve güvenilir bir teknolojik çözüm sunmak için Smart RTB+’ın teknik entegrasyonunda Smart AdServer ile yakından çalıştı. Gameloft Advertising Solutions envanteri şimdi çoğu Avrupa ülkesinde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve Latin Amerika’da Smart RTB+ üzerinde sunuluyor.