Güncel

Gameloft ve Kwanko yeni küresel ortaklıklarını duyurdu

Lider mobil oyun geliştiricisi, envanterini Kwanko'nun DSP platformuna bağladı

Gameloft  ve Kwanko yeni küresel ortaklıklarını duyurdu

 Gameloft'un mobil reklam satışları kolu Gameloft Advertising Solutions, lider performans temelli dijital reklam firması Kwanko ile resmi bir ortaklık anlaşması imzaladı. Reklam yapımcısı, mobil envanterlerinden gelir elde etmek için Swelen DSP platformunu kullanacak.

Gameloft 2000 yılında kurulmuştur. Şirket, sektörün lider yenilikçisi olarak bilinmektedir ve mobil oyun pazarına yön verecek bir konuma gelmiştir. Geliştiricinin oyunlarını her ay yaklaşık 157 milyon eşsiz oyuncu oynamaktadır ve uygulamalarının indirilme oranı günde 2,8 milyondan fazladır. Şirket, Gameloft Advertising Solutions aracılığıyla reklamcıların gerçekten eşsiz bir hedef kitleye ulaşmalarını ve rakipsiz bir katılıma ulaşmalarını sağlamaktadır.

Swelen Operasyon Müdürü Antony Araujo, “Bu yeni ortaklık, Kwanko markası Swelen'in hem Fransa'da hem de yurtdışında ajanslara ve reklamcılara daha kapsamlı envanterler sunmasını sağlayacak.” açıklamasını yaptı ve şöyle devam etti: “Gameloft, katılımı yüksek düzeyde olan bir hedef kitleye sahip ve bu bizim hedef kitle grubumuzu genişletip kullanıcı merkezli yaklaşımımızı güçlendirmemize imkan tanıyacak."

Gameloft, “Kwanko ile çalışmaktan dolayı çok mutluyuz. Ortaklığımız sayesinde reklamcılar ve ajanslar, mobil hedef kitlelere videolar ve başka görüntü biçimleri de dahil olmak üzere güvenli, şeffaf ve etkileyici bir ortamda ulaşabilecekler.” diye ekledi.

Bu yeni stratejik ortaklıkla birlikte Gameloft Advertising Solutions, Kwanko'nun uzmanlığından ve Swelen platformunun harika özelliklerinden yararlanacak.

Performansa dayalı pazarlama üzerinde uzmanlaşan Kwanko, üç platformundan (masaüstü, mobil ve özel e-posta) veri toplama ve kullanma olanağına sahip cihazlar-arası dijital reklam çözümleri sağlamaktadır.

Araujo konuşmasına “Kwanko, geleneksel olarak web veya mobil uzmanlar arasında bölünmüş bir market olan Fransa'da şu anda bu 360° veri kabiliyetini sunan tek şirkettir. Bu bize büyük bir rekabet avantajı sağlıyor çünkü her kullanıcının bir bilgisayara, akıllı telefona ve e-posta adresine sahip olması artık doğal bir durum. Bu, tek bir kullanıcıya üç farklı yolla ulaşabileceğimiz anlamına geliyor.” diyerek devam etti.

Swelen, son teknolojiyi kullanarak reklamcıların performansa dayalı mobil kampanyalarını iyileştirmelerine yardımcı olan öncü bir mobil reklam platformudur.

Kwanko'nun Swelen, NetAffiliation ve Emailbidding ekipleri, reklamcılar ve geliştiricilerle çalışarak kampanya performanslarını ve yatırım getirilerini en iyi hale getirmektedir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.