Geçen hafta Google'da ne aradık? - Page 1

3- 675 Sayılı KHK: 675 ve 676 sayılı Kanun Hükmündeki Kararnameler resmi gazetede yayınlandı. Buna göre, 2'si general, 9'u pilot toplam 39 asker ile TBMM'den 3, MEB'den 31, AFAD'dan 1 personel, ihraç edilenler listesinden çıkarıldı. 10 bin 131 kamu görevlisi, görevinden çıkarıldı.

Geçen hafta Google'da ne aradık? - Page 2

4- Caner Çalışır: Geçtiğimiz gün çoklu organ yetmezliği nedeniyle Gaziosmanpaşa'daki özel bir hastaneye kaldırılan ve yoğun bakım ünitesinde tedavi gören sosyal medya fenomeni Caner Çalışır'ın sağlık durumu iyiye gidiyor.

Geçen hafta Google'da ne aradık? - Page 3

5- Antalya patlaması: Antalya Ticaret ve Sanayi Odası otoparkında 25 Ekim'de patlama meydana geldi. Can kaybının yaşanmadığı olayda, 10 kişi hafif şekilde yaralandı. ATSO Başkanı olayın terör saldırısı olduğuna ihtimal vermediklerini söyledi. Patlamayla ilgili haberlere de yayın yasağı getirildi.

Geçen hafta Google'da ne aradık? - Page 4

6- Gülten Kışanak, Fırat Anlı: Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak ve Diyarbakır Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. İki ismin gözaltına alınmasını protesto eden eski milletvekili Ayla Akat Ata da tutuklananlar arasında.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.