Güncel

Geçmişten günümüze tüm iPhone'lar teste tabi tutuldu!

Eskiler yeniye taş çıkarıyor!

Geçmişten günümüze tüm iPhone'lar teste tabi tutuldu!

Apple, geçtiğimiz haftalarda tanıttığı yeni telefonları 5S ve 5C ile birlikte şirketinin değerine değer katmaya başladı. Geçtiğimiz saatlerde açıklanan en değerli markalar listesinde Apple'ın ilk sırada olduğunu sizlere yaptığımız haberle sunmuştuk. ()

Dünyanın en değerli markası olma ünvanını taşıyan firmanın çıkardığı son iki telefon ve en özel işletim sistemi iOS 7, ilk haftadan  kullanıcıaların bir hayli şikayetçi olduğu konular oldu. Bugün sizlerle EverythingApplePro tarafından yapılan ilginç bir testi paylaşacağız. 

1380543372_hqdefault.jpg

2007 yılında Apple'ın ilk akıllı telefonlarından 2G'den 3G, 3GS, 4, 4S, iPhone 5, iPhone 5C ve 5S olmak üzere bütün modellerinin teste tabi tutulduğu bu testte sonuçlar bir hayli şaşırtıcı. Düşük modellerin daha hızlı kapandığı telefonlar arasında açılış hızıyla tüm gözleri üzerine iPhone 5 çekti. Dilerseniz sizi yeni iPhone 5C ve 5S'in de içinde bulunduğu iPhone'larla başbaşa bırakalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.