Geleceğe damga vuracak 5 meslek - Page 1

1. Veri Madenciliği / Arkeologluğu
Teknoloji hızla ilerliyor ve herkesin evindeki yerini alıyor. Artık internet ile ilişkisi olmayanı çağ dışı ilan edip, kovalıyor herkes. Hal böyle olunca da internet gereksiz verilerle dolup taşıyor. İşte internet madenciliği burada devreye girecek. Sizi aradığınız bilgi ile buluşturacak güzide mesleklerimizden olacak.

Geleceğe damga vuracak 5 meslek - Page 2

2. Enerji Mühendisliği
Çağımızın en büyük sorunlarından birisi de enerji. Her alanda ve bölgede ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi, doğal kaynaklardan kolayca elde edebilmemiz için tasarlanmış meslek gelecekte kendine büyük yer edinecek. Hatta bu mesleğin bir de mimari bölümü bile açılmış.

Geleceğe damga vuracak 5 meslek - Page 3

3. Sosyal Medya Uzmanlığı
Şirketlerin bu kadar yaygın kullanılan sosyal medya hesaplarındaki rekabetlerini düzenleyen uzmanlar kaçınılmaz olarak listemizde yer buluyor kendine.

Geleceğe damga vuracak 5 meslek - Page 4

4. Grafik Tasarım / Oyun / Uygulama Geliştirici
Mobil cihazların ve bilgisayarların yaygın kullanımı sayesinde, eğer bir fikriniz varsa gelecekte zengin olabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit: Yeni bir şey bulun.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.