Güncel

Geleceğin giyilebilir teknolojileri

İşte gelecekteki kıyafetler

Geleceğin giyilebilir teknolojileri

Bundan 30 yıl sonra teknolojinin hangi noktaya geleceğini tahmin edebiliyor musunuz? Giyilebilir teknolojiler o hayalimizdeki geleceğin büyük bir kısmını oluşturuyor. Hatta şimdiden haberlerini duymaya başladığımız ve küçük örneklerine de şahit olduğumuz dedektif saatleri de bunlara örnek.

Kısa zamanda Apple'ın da iWatch gibi bir teknolojiyle karşımızda olması bekleniyor. Apple'ın bu zamana kadarki teknolojilerini düşündüğümüzde iWatch teknolojisiyle epey ilgi çekici özellikler bekleniyor.Giyilerbilir teknolojiler aynı zamanda hayatımızı daha teknolojik yapmasının yanı sıra daha kolay kılacak. Zaten teknolojinin temel amacının da bu olduğunu bazen unutabiliyoruz. İşte sizin için tasarlanan geleceğin giyilebilir teknolojilerinden bazı örnekler. Bu haftaki giyilebilir teknoloji resimlerinden de göreceğiniz gibi bu teknoloji en çok da bayanların işine yarayacak gibi görünüyor.1362845621_bigtechnosensualmaartjedijkstra-620x893.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.