Güncel

Gençler 2023 hedeflerine giden yolda bilişimin istihdam üzerine etkisini konuşuyor [Etkinlik]

Genç MÜSİAD’ın düzenleyeceği “2023 HEDEFLERİNDE BİLİŞİM İSTİHDAMA İLAÇ OLUR MU?” başlıklı panel 25 Ekim 2014 Cumartesi günü saat 09.00’da MÜSİAD Genel Merkezde gerçekleştirilecek.

Gençler 2023 hedeflerine giden yolda bilişimin istihdam üzerine etkisini konuşuyor [Etkinlik]

Kahvaltı ikramı ile başlayacak panelde, İŞKUR İstanbul İl Müdürü Muammer Coşkun, MÜSİAD Bilgi Teknolojileri Sektör Kurulu Başkanı Bekir Sami Nalbantoğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark Genel Müdürü Dr.Mahmut Karaman ve KOSGEB Anadolu Yakası Hizmet Merkezi Müdürü Dr.Serhat Öztürk konu hakkında bilgi ve tecrübelerini paylaşacaklar.

1414070756_117364musiad1.jpg

Panelde, mevcut iş arayışlarının bilişim sektöründeki istihdam ihtiyacı ile nasıl buluşturulabileceğini ve bu konuda devamlılığın nasıl sağlanabileceği ile ilgili çözüm önerilerinin konuşulacağını belirten Genç MÜSİAD Bilgi Teknolojileri Sektör Kurulu Başkanı Ertuğrul Şahin, burada çıkacak sonuçlar ışığında bir bülten hazırlanacağını ve bu bültenin gerçekleştirilecek ziyaretler ile üst makamlara iletileceğini belirttiler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.