Güncel

Gigaset, rotasını iş yerlerine çevirdi

DECT telefon sektörünün lider üreticisi Gigaset, 1 kişiden 1000 kişiye kadar her büyüklükteki iş yerleri için yenilikçi çözümler sunduğu pro serisi ile geçtiğimiz yılın aynı dönemine oranla %23,9 büyüdü.


Büyüme hedefinde kurumsal çözümlerin her yıl daha fazla oranda yer aldığı Gigaset’in global büyümesinde Türkiye’nin payı ise geçtiğimiz yıla göre %88 arttı.

Avrupa’nın lider DECT telefon üreticisi Gigaset, üst segment cihazları, bütün ev cihazlarının birbirleriyle entegre çalıştığı yeni ürün gamı ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımların yanı sıra iş dünyası için sunduğu yenilikçi çözümler ile pazarını genişleterek liderliğini sürdürmeye devam ediyor.

Kurumsal çözümler sunmaya yönelik yeni ürünlerin geliştirilmesi için yapılan yatırımların sonuçlarını aldıklarını belirten Gigaset Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Hasan Palandöken; "Geçtiğimiz yıl ve bu yılın ilk çeyreğinde, iş dünyası ve bireysel tüketici çözümleri için sunduğumuz cihazlarımız sayesinde yüksek oranlarda büyüme elde ettik. 2016 yılında da hem kurumsal müşterilerimiz için yeni ürünler sunmaya hem de Ar-Ge yatırımlarımızı 160 yıllık telekomünikasyon deneyimimiz ile yöneterek liderliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz" dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.