Güncel

GittiGidiyor ödüle doymuyor...

Dünyanın en önemli iş ödüllerinden biri olarak bilinen Global İş Mükemmelliği Ödülleri’nde GittiGidiyor, "Outstanding Fast-Growth Business" kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.


Türkiye’de e-ticaretin ev sahibi olarak sektöre öncülük eden GittiGidiyor, dünya genelinde sadece mükemmel işlerin ödüllendirildiği 2016 Global İş Mükemmelliği Ödülleri’nde (2016 Global Business Excellence Awards - GBEAs) "Çarpıcı Şekilde Hızla Büyüyen İş – Outstanding Fast Growth Business" kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

GittiGidiyor'a e-ticaret sektöründeki inovatif yaklaşımları nedeniyle verilen ödül, dünyanın en önemli iş ödüllerinden biri olarak biliniyor. Dünya genelinde uluslararası birçok şirketin aday gösterildiği bu ödüllerin kazananlarının ortak noktası, yaptıkları işlerde gerçek anlamda sergilemiş oldukları mükemmellik. Bu ödül, GittiGidiyor’un Türkiye’deki e-ticaret sektörüne kattığı değerlerin de bir anlamda doğrulaması oldu.

Birçok uzmandan oluşan jüri, ödüle aday şirketlerin finansal durumlarını ve inovatif yaklaşımlarını değerlendirirken müşterilerine, çalışanlarına, yatırımcılarına ve topluma sundukları faydaları da dikkate alıyor.

GittiGidiyor’un aldığı ödül ile ilgili yorumda bulunan jüri başkanı Nicky McCrudden, "Türkiye’nin e-ticaret lideri GittiGidiyor, kuruluşundan bu yana geçen 15 yıl içerisinde olağanüstü bir büyüme sergiledi ve bugün aylık ortalama 38 milyon kullanıcının ziyaret ettiği ve binden fazla markanın yer aldığı bir platforma dönüştü. Sadece geçen yıl ortaya koyduğu %50’lik büyümesi başarılarının en önemli göstergesi. GittiGidiyor, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayarak, gelişmiş teknolojik altyapısıyla Türkiye’de e-ticaret sektörünün şekillenmesinde öncü bir rol üstlenmiştir." dedi.

GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı, şirketin sunduğu hizmetlerin kalitesinin aldığı ödüller ile defalarca kanıtlandığını vurgulayarak, "Ödüllerle dolu geçirdiğimiz 2015 yılının ardından dünya genelinde saygın bir konumda bulunan Global İş Mükemmelliği Ödülleri’nde almış olduğumuz "Outstanding Fast Growth Business" ödülü ile yolumuza aynı çizgide devam etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu ödül, müşteri odaklı stratejimizin doğruluğunu bir kez daha tescil etmiştir. Türkiye’de e-ticaret ekosistemini genişletmek ve büyütmek adına ortaya koyduğumuz yenilikçi projeler bu ödülü almamızın önemli nedenlerinden birisidir. Bu yıl da sektörümüzü daha da büyütecek projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz." açıklamasında bulundu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.