Güncel

Global Menkul Değerler Olağan Genel Kurul Toplantısı 9 Mayıs'ta

Global Menkul Değerler Olağan Genel Kurul Toplantısı, 09 Mayıs 2012 Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

Global Menkul Değerler Olağan Genel Kurul Toplantısı 9 Mayıs'ta

Global Menkul Değerler, 2011 yılına ait faaliyet hesaplarını ve kar dağıtımını görüşmek üzere, 09 Mayıs 2012 Çarşamba günü, saat 13.00'da Olağan Genel Kurul düzenleneceğini açıkladı.

1334005543_global-menkul-degerler-logo.jpg

2010 yılına ait karı da hissedarlarına kar payı olarak dağıtan Global Menkul Değerler'in 2011 Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda, halka açıldığı 2011 yılına ait dağıtılabilir karın dağıtımı hakkında karar alınacak. Brüt 2,165,404.35 TL dağıtılabilir karın her 1 TL hisse başına brüt 5.4 Kr. olduğu belirtildi.

Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda kar dağıtımı hakkında karar alınmasının yansı sıra 2011 yılı faaliyet hesaplarına ilişkin Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ile Denetçi Raporunun okunması ve değerlendirilmesi, Bilanço, Kar-Zarar Hesaplarının okunması, müzakeresi, tasdiki, kar dağıtımı hakkında karar alınması, Yönetim Kurulu üyelerinin görev süresinin belirlenmesi ve seçimi, 2012 yılı mali yılının bağımsız dış denetimini yapmak üzere Yönetim Kurulu tarafından yapılan bağımsız dış denetim şirketinin atanması işleminin tasdiki, 2012 yılında yapılan bağışlar ve üçüncü kişilerin borcunu temin amacıyla verilmiş teminat, rehin ve ipotekler hakkında hissedarlara bilgi verilmesi, Yönetim Kurulunca onaylanan Şirket politika ve kuralları hakkında hissedarlara bilgi verilmesi ve onaylanması ve Sermaye Piyasası Mevzuatı'nın kurumsal yönetim ilkelerine ilişkin düzenlemelerine uyum sağlamak amacıyla Şirket Anasözleşmesi'nin değiştirilmesinin gündeme alınacağı bildirildi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.