Gmail’de ileri bir tarihe e-posta nasıl zamanlanır? - Page 1

Sizin için önemli olduğunu düşündüğünüz ya da unutmak istemediğiniz bir maili Gmail sayesinde göndermek istediğiniz tarih ve saat seçeneklerini belirleyerek ileri bir tarihte gönderilmek üzere zamanlayabiliyorsunuz. Gmail bu özelliği kullanıma sunmadan önce, bir e-postayı zamanlamak için eklenti kurmak gerekiyordu. İleri bir tarihte yapılacak işleriniz için hatırlatıcı bir hizmet olarak da kullanabileceğiniz e-posta zamanlama işleminin aşamalarını sizler için sıraladık.

Gmail’de ileri bir tarihe e-posta nasıl zamanlanır? - Page 2

İlk olarak masaüstünde yer alan web tarayıcınızdan Gmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra yeni bir ileti oluşturmak için ekranın sol üst köşesinde bulunan e-posta yaz butonu tıklanır.

Gmail’de ileri bir tarihe e-posta nasıl zamanlanır? - Page 3

Daha sonra sayfanın sağ alt bölümünde açılan yeni ileti bölümünde yer alan alıcı, konu ve mesaj bölümleri doldurulduktan sonra gönder butonunun yanında yer alan ok tuşuna basılarak gönderme zamanını planla sekmesi görüntülenir.

Gmail’de ileri bir tarihe e-posta nasıl zamanlanır? - Page 4

Bu işlemden sonra gönder butonunun yanında yer alan ok tuşuna basılarak gönderme zamanını planla sekmesi açılır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.