Güncel

Gnctrkcll’lilerin Boğaz’da açık hava sinema keyfi!

Gnctrkcll Açıkhava Sinema Festivali’nde sezonun en popüler filmleri devam ediyor.


“Gnctrkcll 4. Açıkhava Sinema Festivali” kapsamında, Boğaz’ın en güzel mekanı Turkcell Kuruçeşme Arena’da, dün akşam “İnanılmaz Örümcek Adam” gösterimi gerçekleşti. Filmi 2600 kişi izledi.  gnçtrkcll’lilerin sezonun en hit filmlerini “1 bilet alana 1 bilet hediye” kampanyasıyla sadece 12 TL ödeyerek arkadaşlarıyla seyredebildiği etkinliklerde, kurulan eğlence alanı da gnçtrkcll’lilere keyifli vakit geçirme olanağı sunuyor.

Turkcell’in İstanbul’un kültür-sanat hayatına kazandırdığı uluslararası eğlence mekanı Turkcell Kuruçeşme Arena’da, “4. gnçtrkcll Açıkhava Sinema Festivali” ile Boğaz’da açık hava sineması keyfi devam ediyor. Sinema geceleri dün gece gösterilen  “İnanılmaz Örümcek Adam” filmi ile devam etti. Festivali takip edenler, Boğaz esintisi eşliğinde bu süper kahramanın nefes kesen maceralarına şahit oldular.

1343219458_gnctrkcll-6013.jpg

Festivalin bir sonraki gösterimi 31 Temmuz, Salı gecesi beyazperdeye yansıyacak olan Vahşiler filmi. Bu sinema şöleni daha sonra Gerçeğe Çağrı (16 Ağustos), Kara Şövalye Yükseliyor (7 Ağustos) ve Vampir Avcısı (28 Ağustos) filmleri ile devam edecek.

Eğlence tüm mekana yayılıyor…

Festivalde gösterilen popüler filmlerin yanı sıra kurulan etkinlik alanı da iddialı. Sony Playstation alanı, Blackberry oyun standı, Sine-Foto köşesi, Müzik Koltuğu gibi eğlence noktaları katılımcılara eğlence ve sürpriz ödüller sunuyor. Gösterim akşamları kapılar 19.00’da açılacak ve 21.00 film başlangıç saatine kadar gençler alanda keyifli vakit geçiriyor.

gnçtrkcll’liler için 1 bilet alana1 bilet  hediye!

gnçtrkcll’in çok ilgi gören “1 bilet alana1 bilet  hediye” sinema kampanyası, gençlerden etkinlik temsilcisi Mehmet Ali’ye gelen istek ve öneriler üzerine kısa bir süre önce yeniden uzatılmıştı. gnçtrkcll’lilerin vizyon filmlerini Boğaz’ın en güzel manzarası eşliğinde izleyecekleri sinema gecelerinde de, “1 bilet alana 1 bilet hediye” kampanyası geçerli olacak. Saat 21.00’de başlayacak filmleri gnçtrkcll’liler 2 bilet için 12 TL; Turkcell aboneleri ise 1 bilet için 15 TL ödeyerek izleyebilecekler. 2000 kişi kapasiteli sinema için biletler Turkcell Mobil Ödeme dışında Biletix ve Turkcell Kuruçeşme Arena gişelerden satın alınabiliyor.

1343219497_gnctrkcll-6043.jpg

Biletlerin tükenme ihtimaline karşı işini şansa bırakmak istemeyenler de Turkcell Mobil Ödeme seçeneğiyle biletlerini daha önceden alabiliyor. Biletlerin gnçtrkcll avantajıyla ve Turkcell Mobil Ödeme ile almak isteyenler filmin kodunu 2278’e gönderip gelen mesajı “EVET” yazarak onayladıklarında, kendilerine ulaşan şifre ile gişeden biletlerini alabiliyorlar. Biletix veya Turkcell Kuruçeşme Arena Gişesi’nde ise SFR1 yazarak 2222’ye göndermek ve gelen şifreyi bileti alırken kullanmak yeterli oluyor.

Turkcell aboneleri,  filmlerin tanıtım sayfalarındaki kodları 2278’e yollayıp, gelen mesajı “EVET” olarak onayladıktan sonra ceplerine gelen şifreyle Turkcell Kuruçeşme Arena gişelerinden biletlerini kolaylıkla satın alabilecek. “Vahşiler” filmini mobil ödeme ile almak isteyenlerin BILET3  yazip 2278’’e atması gerekiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.