Gökten yağan en garip şeyler! - Page 1

3. Kan Yağmuru

2008 yılında, Kolombiya'daki Choco La Sierra adlı bir bölgeye gökten kan yağdı ve bir yerel bakteriyolog tarafından onaylanan bu olayda yağan sıvıdan örnek alınıp incelenmek üzere en yakın kasaba olan Bagado’ya götürüldü. Bölgenin rahibi bunun insanların günahkar tavırlarını değiştirmeleri için tanrıdan bir işaret olduğunu belirtti.

Gökten yağan en garip şeyler! - Page 2

4. Jöle Yağmuru

2009 senesinde İskoçya'da havadan jöle yağdı. Tam olarak ne olduğunu anlaşılamayan jöle kıvamındaki nesne National Geographic görevlileri tarafından test edildiğinde her hangi bir DNA izine rastlayamadılar. Jöle kıvamındaki bu nesnenin ne olabileceği hakkındaki teorilerden en yakını şahin veya balıkçıl kuşların sindiremediği kurbağa ve kurbağa yumurtalıklarını kustukları yönünde.

Gökten yağan en garip şeyler! - Page 3

5. Solucan Yağmuru
Polis departmanı çalışanı Eleanor Beal işe gitmek için karşıdan karşıya geçerken caddeye gökten bir şey düştü. Yağmur yağmuyordu. Kadının dediğine göre gökten kümeler halinde solucanlar yağıyordu. Nereden geldikleri bir gizem olan solucanların en mantıklı açıklaması aynı anda 5 mil ileride deniz üzerinde gerçekleşen hortum.

Gökten yağan en garip şeyler! - Page 4

6. Farklı renklerde yağan kar
2007'de Rusya'nın Omsk bölgesinde gerçekleşen olayda kokusu portakal gibi olan sarı ve yeşil renklerinde kar yağdı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.