Güncel

Google CEO'su işe geri dönüyor!

Larry Page Google'a geri dönüyor!


Geçtiğimiz günlerde sesini kaybetmesi nedeniyle Google I/O konferansı da dahil olmak üzere bazı önemli toplantıları kaçıran Google'ın CEO'su Larry Page işine bir kaç hafta ara vermek zorunda kalmıştı. Durumunun henüz tam olarak düzelmediği fakat yavaş konuşabildiği belirtiliyor.

Page'in hastalığı hakkında firma hiç sır vermiyordu. Fakat artık işe döndüğü ve Perşembe günü yapılacak Sun Valley'deki konferansa katılacağı belirtildi. Google idarecilerinden Eric Schmidt'in yaptığı açıklamalarda "Hala iyileşmeye çalışıyor. Larry'nin durumu şuan daha iyi, pazartesi günü ofisinde olacak." ifadelerini kullandı. Toplantıya hazırlandığını ve henüz yavaş konuşabildiğini söyledi.

1342178094_469873651.jpg

Schmidt'in Page'in hastalığı ile ilgili daha fazla açıklama yapmak istemediği belirtiliyor. Geçtiğimiz ay gündeme oturan bu konuya yine Schmidt'in "Sesini kaybetti" sözleriyle açıklık getirilmişti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.