Güncel

Google CEO'sundan Gangnam Style şovu!

PSY oynadı Eric Schmdit tekrar etti!


Geçtiğimiz haftalarda tüm dünyanın kulağı bir müziğe iyiden iyiye aşina olmaya başlamıştı, bu müzik aslında günümüz popüler müziklerinden yeni bir dans türünün de yaratıcısı olarak karşımıza çıkıyor.

Google'ın uzun süredir CEO'luk görevini üstlenen popüler ismi Eric Schmidt geçtiğimiz günlerde Doğu Asya turuna çıkmış, Tokyo'da yeni tableti olan Nexus 7'nin tanıtımını gerçekleştiriyordu. Turunun bir sonraki durağı ise Güney Kore oldu. Güney Kore'ye geldiğinde Google'ın CEO'su Schmidt'i önemli bir misafir bekliyordu. Bu isim son zamanların en popüler sanatçılarından PSY idi. Gangnam Style adlı şarkısıyla Youtube'da 290 milyon izlenme rakamıyla son zamanların en çok dinlenen şarkıcısı olmuştu.

1348740638_gangnam1348735066.jpg

PSY milyonlarca kişi tarafından izlenen dansını bu sefer Google'ın CEO'su Schmidt için yaptı ve kendisinden tekrar etmesini istedi. CEO, PSY'yi kıramayarak meşhur dansı tekrar etmeye çalıştı. Oldukça eğlenceli karelerin ortaya çıktığı bu buluşma dünyanın gündeminde üst noktalara şimdiden oturdu bile.

Kısa süre içerisinde Youtube'a düşen görüntüler geçtiğimiz saatler içerisinde Youtube'dan tamamen kaldırıldı. Videoların kaldırılması Google'ın CEO'sunun dans ederken çekilen fotoğraflarının ön plana çıkmasına neden oldu.

1348741030_fullsizephoto251246.jpg
Patent davalarıyla gündemden düşmeyen şirket ve CEO'ların bu şekilde görüntülenmesi teknoloji severleri ve bizleri birazcık da olsa gülümsetti :)

PSY'nin tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından izlenen klibini izlemek için tıklayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.