Güncel

Google Geliştiriciler Konferansı için başvuru tarihi belirlendi

Merakla beklenen etkinlik için birçok yeniliğin bizleri beklediğini ön görebiliriz.

Google Geliştiriciler Konferansı için başvuru tarihi belirlendi

Bu yıl 15-17 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek Google Geliştiriciler Konferansı için başvurular 13 Mart’ta başlayacak. San Francisco düzenlenecek etkinlik kapsamında yeni Android sürümü, yeni Nexus telefon ve tablet, Android işletim sisteminde sağlanan yenilikler ve Google’ın yazılım-donanım bölümünde sağlamış olduğu gelişimler etkinlik kapsamında görücüye çıkıyor.
1361777463_google-i-o.png

Google yaptığı duyuruda etkinliğe katılacak geliştiricilerin Google+ ve Google Wallet hesaplarını hazırlamalarını istedi. Etkinliğe dünya genelinde yoğun bir başvurunun yapıldığı biliniyor. Geçtiğiz yıl düzenlenen etkinlik için kontenjanlar dakikalar içerisinde tükenmişti. Genel ve akademik katılımcılar olarak iki gurup ön görülürken, katılımcıların 300 ve 900$ ücret ödemeleri de gerekiyor. Geçtiğimiz yıl etkinliğe katılan geliştiricilere beyaz renkli Nexus 7 tablet hediye edilmişti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.