Araba kullanırken
Henüz bu konuda bir çalışma yok, ancak yakın zamanda gelmesi büyük ihtimal. Zira araba kullanırken dikkatinizin kesinlikle dağılmaması gerekir. Mesela, arka arkaya gözlük camına gelen mesajlar haliyle sizi zor durumda bırakabilir.

Arkadaşlarınıza kullandırırsanız...
Google'ın bu konuda bir hassasiyeti var ve sizin gözlüğünüzün sadece sizin tarafınızca kullanılmasını, farklı bir kişiye satılması veya kullanılmak üzere ödünç verilmesini istemiyor. Aksi olduğunda, bu sözleşme ihlali kapsamına girebilir.

Erotik içerikli barlarda
Erotik içerik barındıran ve görsellik ön planda olan gece kulüplerinde gözlüğün kullanılması yasak. Olur da öyle bir yere giderseniz, zaten sizi uyaracaklardır. Zira bu tip yerlerden dışarıya pek görüntü aktarılması istenmez.

Sinema ve tiyatrolarda
Haliyle korsan, en büyük problemlerden biri. Yıllarca sinemalara sokulan ufak kameralar ve hemen ardından o kameralarla çekilen görüntülerin virüs gibi tüm internete kısa sürede yayıldığına tanık olduk, oluyoruz da. Durum böyleyken kimse gidip de Google Glass ile içeri girmenize izin vermez.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.