Güncel

Google I-O (Geliştirici Konferansı) için kayıtlar başlıyor

Google Geliştiriciler Konferansı için takvim belirlendi. Etkinlik kayıt işlemleri 8-10 Mart tarihlerinde yapılacak.


Google’ın Android işletim sistemi ve diğer servislere ilişkin kapsamlı yeniliklerle karşımıza çıkacağı “Google I/O” etkinliği bu yıl 18-20 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek.

1456903114_img56d5dec3e1fe5-668x327.png

Arama motoru devi Geliştiriciler Konferansı için ilgili siteye güncellerken, etkinliğe ne kadar süre kaldığını gösteren bir geri sayım aracı da devreye soktu. Geliştiricilerin konferansa katılmak için 8-10 Mart tarihleri arasında kayıt yaptırması gerekiyor. Sonraki günlerde kayıt yaptıranlar arasından kura yöntemi ile etkinliğe katılacak geliştiriciler belirlenecek. Kura yöntemi ile belirlenen geliştiriciler ayrıca etkinliğe katılım bedeli olarak 900 dolarlık bir ücret ödeyecek.

Android N işletim sistemi ve sanal gerçeklik dünyasına ilişkin önemli tanıtımların yapılacağı etkinlikte Google’ın Chrome, Android Wear ve diğer servislerine yönelik yeni gelişmelere de şahitlik edeceğiz. 


 
                              
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.