Güncel

Google Play Music ve Youtube Red 4 Ay Ücretsiz

Google'ın yaygınlaştırmaya çalıştığı çevrimiçi müzik servisi Google Play Music ve YouTube Red hizmeti için 4 aylık ücretsiz deneme yakında başlıyor.


Google tarafından ücretli bir şekilde kullanıcılara sunulan Google Play Music limitsiz versiyonu ve YouTube Red versiyonunun yeni abone olan kişilere dört ay boyunca ücretsiz bir şekilde sunulacağı açıklandı.

Bu konuda özellikle yeni üyelerin kapsam altına alınması kişilerin ücretsiz bir şekilde servisleri denemesini sağlayacak. Konu ile ilgili yapılan açıklamada pek çok kişinin üyelikleri üzerinden bu servislerden yararlanmaya çalıştığı görülürken yapılan açıklamalarda kişilerin 4 ay boyunca herhangi bir ek ücret ya da hiçbir şekilde ödeme yapmadan servislerden sınırsız bir şekilde yararlanabileceği belirtildi.

1467577252_youtube-red-kamppanya.jpg

Daha önceleri YouTube Red ve Google Play Music hizmetleri için 90 günlük kullanıma sadece 1 dolar fiyat biçen Google, 4 Temmuz’da yeni bir kampanya yapacağını duyurdu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.