Google Play Store Türkiye'nin en iyi uygulama ve oyunları! - 2019 - Page 1

2019'un en iyi uygulaması: Ablo


Ablo ile dünyadaki farklı insanları ve kültürleri tanırken insanlarla tanışıp ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Dünyanın diğer ucundaki yeni yerleri keşfet ve gizli tüm cevherlerini keşfet. Yolculuğun sırasında seyahat arkadaşlarıyla tanış ve birlikte unutulmaz anlar yaşa.


Ablo'yla farklı kültürel geçmişleri olan gerçek insanlarla anlamlı bağlantılar kurabilirsin. Hangi dili konuştuğunun önemi yok, insanlarla kendi dilinde konuşabilirsin. Entegre dil çevirme özelliği, zenginleştirici bir deneyim yaşarken birbirinizi anlayabilmenizi sağlar.


İndirmek için burayı tıklayın.

Google Play Store Türkiye'nin en iyi uygulama ve oyunları! - 2019 - Page 2

2019'un en iyi uygulaması (Halk oylaması ile): Oyna Kazan


Oyna Kazan ile Tüm Türkiye'den rakiplerinizle, arkadaşlarınızla hatta ailenizle birlikte yarışabilir ve büyük para ödüllerini kazanabilirsiniz.


Türkiye'nin en çok kazandıran canlı bilgi yarışmalarından biri olan Oyna Kazan ödülleri hergün dağılmaya devam ediyor. Oyna Kazan'da sadece bir kişi kazanmıyor. Kazandıran sorular aşamasına geldiğimizde, yarışmada kalan herkes para kazanmaya başlıyor. Üstelik ödüller, doğru yanıt verdikçe katlanarak artıyor. Yarışmada kalan son 1 kişi ise, kazandığı ortak ödüllerin yanında, 1.'lik ödülünün de sahibi oluyor. Üstelik kazanacağınız para ödülü kuruşlarla değil, yüzlerce hatta binlerce lira ile ölçülüyor!


İndirmek için burayı tıklayın.

Google Play Store Türkiye'nin en iyi uygulama ve oyunları! - 2019 - Page 3

2019'un en iyi günlük yardımcı uygulamaları sırası ile;


ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı


ActionDash, Dijital Denge uygulamasını bir başlangıç noktası olarak alır, tüm Android kullanıcıları için kullanılabilir hale getirir, daha sonra gelişmiş bilgiler ve güçlü özelleştirmelerle daha derin bir deneyim sunar.


ActionDash kullanım verilerini doğrudan Android'den alır; bu nedenle kullanmanın piliniz üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Hepsinden iyisi, ActionDash'ın görselleştirmeleri doğrudan Android'den geliyor, uygulamayı ilk yükledikten sonra, bakmak için bir haftadan daha fazla kullanım geçmişine sahip olacaksınız!


İndirmek için burayı tıklayın.

Google Play Store Türkiye'nin en iyi uygulama ve oyunları! - 2019 - Page 4

Post-it


Uzun yıllardır not almamız konusunda imdadımıza yetişen ve hayatımızın bir parçası haline gelen Post-it, artık akıllı telefonlarımızda.


İndirmek için burayı tıklayın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.