Güncel

Google yine ilgi odağı olmayı başardı!

Google Glass gözlükler moda haftasının ilgi odağı oldu!


Project Glass gözlükler Google'ın bu yıl Haziran ayında düzenlediği Google I/O konferansında duyurulmuştu. Android son sürümün ve Google Nexus 7 tabletin de tanıtıldığı konferans Google'ın bu yıl ki en önemli gelişmelerini barındırıyordu.

Geleceğin teknolojilerinden olan Google Project Glass da konferansta ilgi gören cihazlardan biriydi. Tasarımcı Diane von Furstenberg'in düzenlediği moda haftasında kıyafetlerle birlikte Google'ın gözlükleri de dikkatlerden kaçmadı.

Kıyafetlerine uygun olarak taktıkları Project Glass gözlükler ile New York moda haftasının aksesuarlarından biri oldu. Moda haftasının Google+'tan yayınlanan görüntüleri oldukça renkli geçtiğini gösteriyor. Windows ve Apple'ın ön plana çıktığı bu haftalarda Google da ürün tanıtımlarını ihmal etmiyor.

Google CEO'su Sergey Brin güzellik,stil ve rahatlığın teknolojinin önemli noktalarından biri olduğunu ifade ediyor. Google IO etkinliğinde tanıtılan gözlüklerin satış fiyatı 1500$ olarak geliyor ve 2013 yılının başlarında marketlerdeki yerlerini alacak.

Yorumlar
cihaz
iyi güzel
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.