Google'da çalışmak için ne yapmalısınız?

Teknoloji devi Google'da çalışmak milyonlarca kişinin hayallerini süslüyor. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için yapmanız gerekenleri en yetkili isimlerden biri açıkladı.
129
Google'da çalışmak için ne yapmalısınız? - Page 1

Business Insider’a konuşan Lockheimer, adayların net ve ne istediğini biliyor olmalarının onları diğerlerinden bir adım öne çıkardığının altını çizdi.

229
Google'da çalışmak için ne yapmalısınız? - Page 2

Lockheimer, Google çalışanının her yıl proje değiştiriyor olması nedeniyle esnek çalışma sistemine adapte labilecek adayların da tercih edildiğini belirtti.

329
Google'da çalışmak için ne yapmalısınız? - Page 3

Google'ın 'dünyanın en kaçık iş yeri' olarak da anılan ofisinde 5 bin sterlinlik uyku kozalarında öğle uykuları, karavanlarda toplantılar, köpekler için personel kartları, ve kantinde ücretsiz ıstakoz günlük hayatın olağan bir parçası. İşte Google’ın iç dünyasını bir bakış...

429
Google'da çalışmak için ne yapmalısınız? - Page 4

Çatıların üstündeki çayırlarda yetişen çilekler, üç şeritli olimpik yüzme havuzu, ses geçirmeyen 'uyku kozaları,’ kaşmir göz maskeleri ve kaz tüyü yorganlar. Adeta dünyanın en güzel oyun alanını akla getiren bu şeyler aslında sadece dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Google’ın çalışanlarını şımartmak için sunduğu özelliklerin sadece bir kaçı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.