*Google’a bir konuyla ilgili oluşturacağınız içeriği; en doğru, açık ve özgün haliyle indexleyin.

*Sizin için en uygun anahtar kelimeleri belirlerken emin olmak için Google Adwords Anahtar Kelime Planyacısından yardım alın.

*İçeriklerinizde hep aynı anahtar kelimeleri kullanmak yerine, belirlediğiniz anahtar kelimelerin aynı anlama gelecek değişik türevlerini kullanın.

*İçeriğiniz ile ilgili Google’da arama yaparak, search kısmındaki oto tamamlamalardan ve sayfanın en altında yer alan öneri başlıklarından faydalanarak içeriklerinizi geliştirin.

Google’da birinci sayfada çıkabilmek için, web site sahipleri sürekli olarak SEO çalışmaları yapmaktadır. Çünkü Google’da organik yoldan yükselebilmek için SEO çalışmaları büyük önem taşımaktadır. Ancak SEO için yapılan çalışmalardan hangisinin daha önemli ve değerli olduğu konusunda bir netlik bulunmamaktadır. Çünkü Google bu konuda çok kapsamlı algoritma sistemlerine sahiptir. Bu konuda SEO uzmanlarının yaptıkları çalışmalar ve edindikleri tecrübeler önem taşımaktadır. Bu yüzdende SEO çalışmaları ile Google’da birinci sayfada olmak diğer dijital pazarlama çalışmalarına göre oldukça zordur. Ancak daha verimli ve kıymetlidir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.