Göründükleri gibi olmayan teknolojik cihazlar - Page 1

LG LG-GD910

Uzaktan bakıldığında sıradan bir kol saatine benzeyen LG-GD910, aslında kol saati olmasının çok ötesinde bir işleve sahip. 3.63cm dokunmatik ekran, Bluetooth ve 7.2Mbps HSDPA uyumluluğuna sahip olan saat, aynı zamanda MP3 player olarak da kullanılabiliyor.

Göründükleri gibi olmayan teknolojik cihazlar - Page 2

SpeakerCraft 600 Rox

Bu ürün ise dışarıdan bir kaya parçasına benziyor olsa da, o aslında bir hoparlör. Dışarıya konulduğunda kendini iyi kamuflaj edebilen cihaz, yağmur yağması gibi olumsuz hava şartlarından da etkilenmiyor.

Göründükleri gibi olmayan teknolojik cihazlar - Page 3

Bamboo Boy

Görünümüyle bir oyuncağı andıran Bamboo Boy, aslında bir radyo. Ancak elbette ürünün radyo olmasının yanında çok daha farklı bir özelliği var: İçerisinde kamera da bulunan Bamboo Boy, bağlantıların kurulması halinde bulunduğu yerden 100 metreye kadar olan alanı canlı olarak görüntüleyebiliyor veya sonradan izlenilmek üzere kayıt işlemini gerçekleştirebiliyor.

Göründükleri gibi olmayan teknolojik cihazlar - Page 4

OmniMount Lift42

Dışarıdan bakıldığında basit bir çekmeceye benzeyen OmniMount Lift42, aslında içerisinde 37inç ila 42inç arasında değişen ölçülerde LCD TV'leri bulunduruyor. Sadece 15 saniyede bir çekmeceden LCD TV'ye dönüşebilen ürün, kullanıcıların hayatını kolaylaştıran oldukça pratik bir ürün.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.