Güncel

Güle güle Android Market, Hoşgeldin Google Play Store!

Bugün itibariyle Android Market'in ismi Google Play Store olarak değişti, ayrıntılar için devamını okuyun...

Güle güle Android Market, Hoşgeldin Google Play Store!

Geçtiğimiz haftalarda internette dolaşan çalkantılara baktığımızda Google yeni üreteceği tabletinin adını Play koyacak derken, Play bugünden itibaren Android Market'in yeni adı olarak karşımıza çıkıyor.

00.00'dan itibaren Android Market güle güle, hoş geldin Google Play Store!

1331075256_ekran-alintisi.png

Değişen arayüz ve tasarım ile karşımıza çıkan Google Play Store uygulama, kitap, müzik ve film kategorilerini arşiv olarak kullanıcılarına sunuyor. Reuters'e konuşan Android yöneticisi Chris Yerga, "kullanıcılar tarafından sadece uygulamalar ile özdeşleştirilen Android Market'in yerine geniş bir içerik yelpazesi sunan bir mağaza ortaya koymak istediklerini" belirtti.

Yeni play ile birlikte kullanıcılar Market'teki
uygulama, müzik, kitap ve film kategorisi altındaki dosyalara rahatça ulaşabilecekler ve hızlı bir arayüz ile dopdolu bir markete sahip olunacak. Android üzerindeki müzik, kitap ve video yerleşik uygulamaları Play Music, Play Books ve Play Video şeklinde değişecek.

1331075277_sdad.png Buradaki amaç aslında Google'un eski arayüzde, yani Android Market'te binlerce uygulama yer alıyordu fakat hiçbiri yeteri kadar ön plana çıkmıyor, kullanıcılar tarafından erişme zorluğu yaşanıyordu. Yeni uygulamalar keşfetmek isteyenler için zorlandıkları bu arayüzün değiştiğini görmek Google ve Android kullanıcılarının adına çok iyi bir adım olduğunu söleyebiliriz!


Yeni Google Play Store tanıtım videolarını izlemek için tıklayın !

1331077472_260x198-kopya.jpg


::::  

::::

https://www.teknolojioku.com/teknoloji-tv/yeni-market-google-play-store-tanitildi-1.html
Yorumlar
A.g ben ble uygulamanin bir kc kez grdkten snra aclyo kapaniyo kndlgndn napcm smdi
Cevapla
ınder google play store
Cevapla
ınder google play store
Cevapla
Misafir
Daha indiremedim ama genede.ii bisey eaki telwdonumda kullaniyodum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.