Güncel

Gülse Birsel müjdeyi verdi! Avrupa Yakası geri mi dönüyor?

Ünlü oyuncu ve senarist Gülse Birsel, resmi Instagram hesabı üzerinden oldukça önemli bir açıklama yaptı. İşte detaylar!

Gülse Birsel müjdeyi verdi! Avrupa Yakası geri mi dönüyor?

Pandemi ile beraber dijital dizi, eğlence ve film platformlarına olan ilgi de giderek arttı. Bunun ilk olarak Netflix abone sayısında yaşanan ciddi artış ile beraber farkına vardık. Açıklanan sayılar, insanların evlere kapanması ve daha sonrasındaki süreçte yaşananlarla Netflix’e olan talebin arttığını net bir şekilde gösteriyordu. Yeni yıla girmemiz ile beraber Blu TV vitesi arttırırken, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı sektöre el attı. Exxen olarak isimlendirilen platform, yıl başı ile beraber yayın hayatına başladı.

Gülse Birsel müjdeyi verdi! Efsane dizi geri mi dönüyor?

Platform yayın hayatına başladı başlamasına ancak eleştiriler dur durak bilmiyordu. İlk olarak sitenin çökmesi ve Exxen üyesi olanların üyeliklerini iptal ederken yaşadığı güçlükler gündem oldu. Ayrıca Exxen’de yer alan içerik sayısı oldukça da azdı. Ancak Konuşanlar gibi dönemin en popüler programını bünyesine katan Exxen, hızla kullanıcı sayısını arttırdı. Son olarak fenomen dizi Leyla ile Mecnun’u da içeriklerinin arasına ekleyen Acun Ilıcalı’nın yeni hedefleri arasında Avrupa Yakası’nın olduğu konuşuluyordu.

Gülse Birsel müjdeyi verdi! Avrupa Yakası geri mi dönüyor? - Resim : 1

Bir dönemin en sevilen dizilerinden birisi olan Avrupa Yakası, Gülse Birsel’in kaleminden çıkan efsane bir yapım haline gelmişti. Ancak dedikodular gerçeğe dönüşürse, Avrupa Yakası da Exxen ile beraber geri dönebilir. En azından Gülse Birsel’in Instagram hesabından yaptığı paylaşım bizleri heyecanlandırmaya yetti. Birsel, “Paniğe ve infiale gerek yok arkadaşlar. Ben yazıyorum. Hayır çünkü sokakta filan durdurup fırça atıyorsunuz ya, ondan diyorum. Vallahi yazıyorum, boş durmuyorum. Evet komedi. Dijitale. Daha seyretmenize zaman var. Sağ olun, işime dönüyorum, sevgiler.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Avrupa Yakası Fan'ı
Exxen'e Avrupa Yakası. Birileri demiş öldü, şimdi yazsınlar krsl geri döndü
Cevapla
Misafir
Exxen e için yazıyordur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.