The Great Suspender isimli Google Chrome uzantısı, isminden de anlaşılabileceği üzere bir filtre yazılımı. Sevdiklerinizi internetin zararlı tarafından korumak için bu uzantıyı kullanabilirsiniz. Özellikle çocukların istemediğiniz içeriklere karşılaşmasını engellemek istiyorsanız, The Great Suspender sizi bekliyor.

LastPass ödüllü bir şifre, parola yöneticisi. Chrome uzantısı şeklinde çalışabilen yazılım Android cihazlarda da çalışıyor. Böylelikle şifreleriniz kaybolmuyor. Tüm şifreleri tek bir platformda kaydedip, dilerseniz rastgele ve güvenli şifreler belirlenmesini de sağlayabiliyorsunuz. Parola hatırlama derdine artık son.

Son yıllarda eski popülerliğini geri kazanan GIF animasyonları seviyor ve sıkça kullanıyorsanız size harika bir haberimiz var. Giphy, Chrome uzantısı ile istediğiniz GIF’lere kolayca ulaşabilirsiniz. Sayısız GIF içerisinden arama yapabilir, istediğinizi kullanabilirsiniz.

Feedly, modern bir RSS istemcisi. Tüm platformları destekleyen Feedly isimli yazılım, Chrome tarayıcı üzerinde de başarılı bir şekilde çalışıyor. Takip etmek istediğiniz siteleri Feedly içerisine girerek, RSS üzerinden düzenli olarak takip edebiliyorsunuz. Ayrıca Feedly Chrome uzantısı Android cihazlarda da çalışıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.