Güncel

Gündemde neler var? Asgari ücret zammı memnun etti mi?

Haftalık olarak çektiğimiz gündemde neler var videosuna bir yenisini ekledik. İşte merakla beklenen haftalık gündem yorumları.

Gündemde neler var? Asgari ücret zammı memnun etti mi?

Gündemde neler oluyor? Sizler için haftalık olarak çektiğimiz gündem videosunda neler olup bittiğini sizler için değerlendirdik. Gündem videomuzda özellikle uzun süredir merakla beklenen asgari ücret yer alıyor. Asgari ücrete gelecek olan zam merakla bekleniyordu. Netleşen asgari ücret oranı ise vatandaşları pek tatmin etmemiş olabilir. Editörlerimiz Alperen ve Bahar gündemde neler olduğunu sizler için tartıştı.

Asgari ücrete ek olarak Xiaomi'nin yeni tanıttığı cihaz serisi ve Apple'ın merakla beklenen iPhone 14 modeli ile ilgili de düşüncelerini paylaşan editörlerimiz eğlenceli bir video ortaya çıkardılar.

Gündemde neler var? Asgari ücret zammı memnun etti mi?

Gündemin nabzını her hafta tuttuğumuz bu videoların devamının gelmesini isterseniz mutlaka videomuzu beğenmeyi ve yorum atmayı unutmayın. Sizler için sunduğumuz yeniliklere göz atmanız için her hafta bu videoları çekmeye devam edeceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.