Günlük hayatta sıkça karşılaştığımız 9 mantık hatası - Page 1

4. Okunmuş gazete noktasında gazete olmaması Okunmuş gazete noktasında gazete olmaması Okunmuş gazeteler, okunmuş kitaplar konusunda sıkıntı var. Gazete ve kitaplara ulaşabileceğimiz yerlerde onları göremiyoruz, belki de okunmadığındandır. Ama okumuyorsanız bile geri getirin arkadaş. En azından 20 sayfa kuşe kağıda baskılı Ankara Büyükşehir rehberini bırakın da millet metro beklerken asfalta, kaldırıma filan baksın.

Günlük hayatta sıkça karşılaştığımız 9 mantık hatası - Page 2

3. Çalınacağı, kaybolacağı bile bile alınan Zippo Çalınacağı, kaybolacağı bile bile alınan Zippo Bugün aldığın bir arabanın seneye çalınacağını söyleseler arabayı alır mısın? Ama Zippo'yu alıyorsun... Bugüne kadar milyarlarca çalıntı / kayıp vakasında adı geçen bu çakmak hala alınıyor. -OO knk zippo yapmışsın? -aynen bro -orjinal mi bu? ver bakim, hmm usa yazıyo orjinalmiş adamsııın son görülme 3 şubat 2011, rip zippo

Günlük hayatta sıkça karşılaştığımız 9 mantık hatası - Page 3

2. Terminallerdeki telefon şarj cihazlarının şarj etmemesi Terminallerdeki telefon şarj cihazlarının şarj etmemesi Hatta bununla da sınırlı kalmayıp, telefona kısa devre yaptırması, bozuk paralarınızın üzerine yatması, otobüsü kaçırmanızı sağlaması... Küçük çocuklar doktor gördüğünde bazen nasıl ağlıyorsa, telefonlar da bu cihazı görünce ağlıyor.

Günlük hayatta sıkça karşılaştığımız 9 mantık hatası - Page 4

1. El kurutmayan el kurutma makinesi El kurutmayan el kurutma makinesi Yıllardır farklı adreslerde eminiz ki bu arkadaş karşınıza çıkmıştır. Esasında mantığı iyi, çalışma mantığına saygımız sonsuz. Ancak onun da kabul etmesi gereken bir durum var, arkadaşım el kurutmuyorsun. Ya da kurutman için sana temiz 10 dakika ayırmam gerek..

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.