Güncel

Günün sorusu: GSM operatörünüz nasıl?

Bugün operatörünüzün kalitesini tartışalım.


Türkiye'de çeşitli operatörler var. Hepsi de kendi kalitelerinin yüksekliğinden bahsediyor.Şu aralar hepsi de 4G hakkında televizyon reklamları, haberler vs. Peki kullanıcılar ne diyor? 

1375268466_turkcell-avea-vodafone.png

Tartışmamızın konusu ise operatörünüzün 3G bağlantı hızı, internet bağlantısı, tarifeleri, ücretlendirmesi ve sinyal oranı. Siz de kullandığınız operatörün adını ve 10 üzerinden verdiğiniz puanı forumdan,facebook kullanarak, haber altına mesaj yazarak bize iletin. Gün sonunda bir değerlendirme yapalım ve hangi operatörün daha kaliteli olduğunu görelim. 

Forum:

Yorumlar
Misafir
yasadiginiz bolgeye gore degisiyor avea buyuksehirlerde iyi sadece..
Cevapla
Misafir
aveanin cekimi gücü hic yok
Cevapla
Misafir
türksel kullandım çekimi interneti hızlı lafım yok ama çok pahalı tarifeler.devletin telsimi uzanların elinden aldığından beri vodafone kullanıyorum.10 yıldan beri kullanıyorum gayet te memnunum. varsın internete 1 saniye yavaş girsin önemi değil
Cevapla
Misafir
Vodofone kullanıyorum Fiyatlar Uygun ama En İyi İnternet ve konuşma Turkcell
Cevapla
Mk
Avea kullanıyorum çok ekonomik ama sinyal kalitesi berbat doğru düzgün çekmiyor sinyal kalitesi kötü olunca şarj tüketimi müthiş artıyor daha ucuzunu vodafone veya turkcell de bulsam hemen geçeceğim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.