Güncel

Günün sorusu: Nexus 5'i hangi firma üretmeli?

Sizce Nexus 5'i hangi firma üretsin? Motorola mı LG mi?

Günün sorusu: Nexus 5'i hangi firma üretmeli?

Google’ın akıllı telefonu Nexus 4’ü LG’nin yaptığı göz önüne alınırsa yeni versiyon Nexus 5’i yapması da büyük olasılık olarak görülüyor. Hatta yeni gelen söylentilere göre Nexus 5, LG G2 dayalı olarak üretilecek.

Aslında LG’nin Nexus 5’i yapacak olması yeni bir haber olarak kulağımıza gelmiyor. Daha öncede buna benzer haberler duymuştuk. Şirket bu konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmaktan hep kaçındı. İnkar etmedi ancak onaylamadı da.

1376492917_front1.jpg

Daha önce Motorola’nın Nexus 5’i üreteceği söylentileri de olmuştu ancak, LG G2 dayalı bir Nexus 5 mobil kullanıcılar için etkili olacaktır. Siz ne dersiniz, hangi firma Nexus 5’i üretmeli? LG mi Motorola mı?

Yorumlar
LG Nexus 5. :)
Cevapla
Misafir
Apple iNexus 5
Cevapla
Misafir
Ericsson Nexus 5 :D tabikide Sony çoğu kimsenin bilmediği bir olay var bu konuda. Google ilk Nexus için ilk başvurduğu marka Sony Ericsson du Fakat Sony Ericsson, biz sadece kendimize, kendi adımızın altında telefon üretiriz diyerek kabul etmemiştir ondan sonra ilk Nexus Htc tarafından üretilmiştir Sony artık Ericsson ile bir ortak değilde satın almış olduğu için, üretmek Nexus5 i üretebilir
Cevapla
Vestel e koptum :-)... Tabiki sony
Cevapla
Misafir
sony sony sony
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.