Güncel

Günün Sorusu: Sizce HTC M8'in şarjının 2 hafta dayanacağı iddiaları doğru mu?

Sizce bu iddialar doğru mu? HTC One (M8)'ın iki hafta boyunca bekleme modunda şarjı bitmeden dayanabilir mi?


Tayvanlı teknoloji devi HTC'nin 2014 yılındaki yeni amiral gemisi modeli HTC One (M8) şimdiye kadar hakkında birçok söylentilerle birlikte oldukça iddialı özellikler ile geldi. Ancak cihazın çift arka kamereya sahip olmasının yanında tanıtımda söylenen büyük batarya performansı sağlayan 'üstün güç tasarrufu' modu ön plana çıkarıldı.

1395874587_img20140327001357.jpg

Cihazın bildirimler ekranının üst kısmında yer alan bu modu cihazınız tam şarja sahipken açtığınızda 2 hafta standby süresi sunacağı söyleniyor. Yani cihaz bu mod sayesinde 2 hafta boyunca bekleme modunda kalabilecekmiş. Ayrıca HTC One M8, bu mod sayesinde 2013 model HTC One ile karşılaştırıldığında yüzde 40 gibi fazla bir pil ömrü sunuyor.

Öte taraftan HTC One (M8)'in bu modu cihazın şarjı yüzde 20 iken açıldığında, 60 saat bekleme süresi sunduğu iddia ediliyor. Bu rakam yüzde 10'da iken ise 30 saat oluyor. Peki sizce bu iddialar doğru mu? HTC One (M8)'ın iki hafta boyunca bekleme modunda şarjı bitmeden dayanabilir mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.