Güncel

Hackerlar ne içiyor?

Tüm zamanlarını bilgisayar başında geçiren hackerlar bakın dinç kalmak için ne içiyorlarmış.

Hackerlar ne içiyor?

Hackerların Anonymous'la birlikte popülerlikleri de arttı. Özellikle geceleri iş başında olan hackerların uyanık kalmak için ne içtikleri de ortaya çıktı.


Hackerlar, sabırlı ve her adımlarını dikkatlice dökümanlayarak çalışıyor. Bir insan vücudunu bu tür işler için dengelemek gerekiyor. Hackerlar zamanlarının neredeyse tamamını bilgisayar başında geçiriyorlar. Bazen uyumaya bile fırsat bulamayan hackerlar performanslarının düşmesini önlemek için kafeinli içecekler tercih ediyorlar.

1334555963_3348408579e80e3f943a.jpg

Son zamanlarda Anonymous'la birlikte daha çok gündemde yer alan hackerların şimdide en çok tercih ettikleri içecek ortaya çıktı. Genelde geceleri çalışan hackerların doğru içeceği kullanarak uyanık ve dinç kalmaları gerekiyor. Bu konuda Amerika'da hackerlar arasında en popüler içecek Club-mate.


Club-mate gazlı ve kafeinli bir içecek, bazen o kadar çok yok satıyor ki bir kasası için 200 doları gözden çıkarılabiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.