Güncel

Haftanın en çok okunan haberleri!

Bu hafta neler oldu biliyor musunuz? Haberimizde!

Haftanın en çok okunan haberleri!

Bir haftayı daha geride bıraktık. Teknoloji geçtiğimiz hafta içinde oldukça hareketli geçti. Yeni nesil cihazlar hakkında söylentilerin büyük bölümü sona erdi çünkü MWC 2013 etkinliğiyle bu cihazlar tanıtıldılar. Ancak Galaxy S4 ve bazı iPhone 6 söylentileri halen devam ediyor.

Peki bu hafta en popüler haberlerimiz hangileri oldu? En çok ilgi gören ve merak edilen haberlerimizi sizin için listeledik. Listeyi hazırlarken her günün en popüler olan haberini seçtim. Aşağıda ve sonraki sayfalarda bu haberleri inceleyebilirsiniz.

1360528561_logo.png

25.02.2013 Pazartesi gününün en popüler haberi:


İşte dev karşılaştırma! Optimus G Pro vs Galaxy Note 2

Bildiğini gibi bu yıl phablet telefonlar bu yıl moda oldu. İlk olarak Samsung Galaxy Note serisi ile telefon pazarını phablet telefonlarla tanıştırdı. Galaxy Note'un ilgi görmesiyle beraber diğer firmalarda phablet telefon üretmeye başladı.

LG firması da bu kervana katıldı ve LG Optimus G Pro akıllı telefonunu tanıttı. Şimdi Android Authorty sitesi LG'nin phablet telefonu Optimus G Pro ile Samsung'un phablet telefonu Galaxy Note 2'yi karşılaştırmış.

1361787015_lg-optimus-g-pro-vs-samsung-galaxy-note-2-aa-1-600px.jpg


İşte dev karşılaştırma! Optimus G Pro vs Galaxy Note 2

Hangisi daha güçlü? LG Optimus G Pro vs Oppo Find 5

MWC 2013 tüm hızıyla devam ediyor ve bildiğiniz gibi LG firması LG Optimus G Pro akıllı telefonunun yanısıra yenilenmiş L sersisi akıllı telefonlarını da sergiledi. Hatırlarsanız bugün sizlere LG Optimus G Pro ve Samsung'un son model phablet telefonu Galaxy Note 2'nin karşılaştırmasını yayınlamıştık.

Karşılaştırma eleştirilerinde Galaxy Note 2'nin LG Optimus G Pro'dan aylar önce tanıtıldığı için Galaxy Note 2'nin daha geri kalmasının normal olacağı söylenmişti. Peki LG Optimus G Pro, dünyanın en güçlü akıllı telefonu Oppo Find 5 ile karşılaştırılırsa sizce sonuç ne olur?

1361825513_lg-optimus-g-pro-vs-oppo-find-5-aa-3-600x337.jpg

Şimdi de sizlere yeni tanıtılan LG Optimus G Pro ve dünyanın en güçlü akıllı telefonu olarak bilinen Oppo Find 5 akıllı telefonun karşılaştırmasını sunuyoruz.

Bir köşede LG Optimus G Pro, diğer köşede Oppo Find 5 akıllı telefon. Sizce hangisi daha güçlü? Bakalım hangisi daha güçlüymüş! Tüm özellikleriyle bu karşılaştırmayı sonraki sayfalarımızda inceleyebilirsiniz.

Hangisi daha güçlü? LG Optimus G Pro vs Oppo Find 5


İşte MWC 2013'te sergilenen cep telefonları

Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi (MWC) tüm hızıyla devam ediyor. Bu etkinlikte teknoloji şirketleri yüksek teknolojiye sahip akıllı telefonlarını tanıttı. Büyük şirketlerin yanısıra küçük şirketlerde şaşırtıcı bir şekilde yüksek özellikli akıllı telefonlarını tanıttılar.

Yüksek özellikli büyük ekranlı akıllı telefonlar, sesli görüşme yapılabilen tabletlerin yanısıra orta ve giriş seviyeli uygun cep telefonları da bu etkinlikte sergilendi. Sizlere bu haberimizde iki gündür devam eden MWC 2013 etkinliğinde şimdiye kadar tanıtılan telefonların listesini yayınlayacağız. Aşağıda ve sonraki sayfalarımızda bu cihazları inceleyebilirsiniz.

Optimus G Pro

1361960599_lgoptimusgproholdingstill720620x433.jpg

İşte MWC 2013'te sergilenen cep telefonları


Android ile Root Nedir? Yararları, Zararları ve Sonuçları?

1362081051_rx6gf.png

Android ile Root Nedir? Yararları, Zararları ve Sonuçları?

İşte iPhone 6, iPhone XL ve iPhone Mini

iPhone 5 tanıtılalı henüz 5 oldu ancak yeni nesil iPhone için söylentiler halen devam ediyor. Hatta tasarımcılar iPhone 6 için modeller tasarlamaya başladılar.

Kanadalı tasarımcı Peter Zigich tarafından tasarlanan, varsayımsal iPhone'lar oldukça ilginç. Tasarımcı sadece iphone 6 tasarlamamış. iPhone 6'nın yanısıra bir phablet yani geniş ekranlı iPhone ve iPhone mini veya düşük maliyetli iPhone tasarımlarını kendi sitesinde yayınladı.

1362076793_iphone-6-iphone-plus-013.jpg
İşte iPhone 6, iPhone XL ve iPhone Mini

Galaxy S4 hız testinde diğerlerini sildi süpürdü

Samsung'un bu yıl amiral gemisi olacak olan Gakaxy S4 bildiğiniz gibi bu ay tanıtılacak. Yaklaşık iki hafta sonra tanıtılacak olan Galaxy S4'ün hız testleri gelmeye devam ediyor.

Galaxy S4'ten yeni bir hız testi cihazın oldukça web hızı olarakta oldukça güçlü olacağını gösteriyor. Eğer görünen sonuçlar doğruysa S4, performansıyla yeni çıkan bütün cihazları geçmiş görünüyor.

1362207005_s4.jpg

Galaxy S4 hız testinde diğerlerini sildi süpürdü

İşte Samsung Galaxy S4'ün teknik özellikleri!

Bildiğiniz gibi 'un dördüncü nesil Galaxy modeli amiral gemisini tanıtmasına iki haftadan daha az bir süre kaldı. Galaxy S4 henüz tanıtılmadı ancak hakkında gerçekleşen sızıntı bilgiler görüntüler bitmek tükenmek bilmedi.

Çıkmasına az bir süre kalmışken son günlerde Galaxy S4'e ait test sonuçları yayınlanmaya başladı. Sizler için bu test sonuçlarını yayınlamıştık. Peki son sızdırılan test sonuçlarına göre Galaxy S4 hangi özelliklerle gelecek?

1362330637_galaxy-s4-specs-features-antutu-leak.jpg

İşte Samsung Galaxy S4'ün teknik özellikleri!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.