Haftanın Kareleri: 22-28 Aralık

Pakistanlı bir Sufi, sisli caddede foto muhabire poz veriyor. Sis ve kötü hava koşulları nedeniyle geçtiğimiz hafta ülkede çok sayıda uçuş ve tren seferi iptal edildi.Pakistan
122
Haftanın Kareleri: 22-28 Aralık - Page 1

Pakistanlı bir Sufi, sisli caddede foto muhabire poz veriyor. Sis ve kötü hava koşulları nedeniyle geçtiğimiz hafta ülkede çok sayıda uçuş ve tren seferi iptal edildi.
Pakistan

222
Haftanın Kareleri: 22-28 Aralık - Page 2

Eski diktatör Nicolae Ceausescu'nun idamının 25. yıl dönümünde bir kadın, terk edilmiş bir binanın önünden geçiyor. Komünist düzene hasret duyulan bölge, Avrupa Birliği'nin en fakir 2. ülkesi olarak dikkatleri çekiyor.
Romanya

322
Haftanın Kareleri: 22-28 Aralık - Page 3

Avustralya'nın Queensland eyaletinin Cairns kentinde, yerel saatle polise bir ihbar geldi ve ihbarı değerlendiren güvenlik güçleri, bir evde bıçaklanarak öldürülmüş 8 çocuğun cesedi ile 34 yaşındaki bir kadını yaralı bulmuştu.
Olayın ardından ise ölenlerin anısına çok sayıda çiçek ve gözyaşları kaldı...
Avustralya

422
Haftanın Kareleri: 22-28 Aralık - Page 4

Manila'da işçiler yoğun geçen tatil sezonu için domuz kızartıyor. 'Lechon', yani kızarmış domuz, Filipinler'deki festivallerde, özellikle Noel ve yeni yıl kutlamalarında bölgede en çok tüketilen yiyecek olma özelliğini taşıyor.
Filipinler

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.