Güncel

Happy Center’dan 'Online Market Alışverişi' imkanı!

İnternet üzerinden market alışverişi yapmanın yeni yolu!

Happy Center’dan 'Online Market Alışverişi' imkanı!

Bilgi teknolojileri ve internetin gelişmesiyle birlikte başlı başına bir sektör haline gelen e–ticaret, Türkiye’de hızla büyümeye devam ediyor. Her 5 kişiden birinin internet üzerindeki sanal mağazalardan alışveriş yaptığı Türkiye’de, ulaşımdan elektronik eşyaya, giyim kuşamdan gıdaya kadar günlük yaşamımıza giren pek çok alanda, genç yaşlı herkesin kullandığı büyük bir pazar meydana gelmiş durumda.

1335910994_happylogoson3.png

İnternet üzerinden alışveriş yapmak, bugün hepimizin günlük yaşamını kolaylaştıran ve birçok avantajları bulunan bir aktivite haline dönüştü. Happy Center Online Alışveriş de tüm gıda, kozmetik, küçük ev aletleri  gibi birçok ürünü sadece bir bilgisayar ve internet bağlantısının olması sayesinde edinebiliyorsunuz ve bu ürünler kapınıza kadar getiriliyor. Raf sistemi kullanarak tasarlanmış, kullanıcı dostu arayüzü ile tüm müşterilerimizin kolaylıkla alışveriş yapabileceği Happy Center Online Alışveriş sitesi açıldı.

1335911130_96321.jpg

Online alışveriş sitemizde size en yakın Happy Marketinin raflarında gerçek mağazamızda dolaşır gibi sanal marketimizin raflarında dolaşabilir,İçinde bulunduğunuz haftaya ait insertleri inceleyebilir,tüm ihtiyaçlarınızı birkaç tık ile sepetinize ekleyebilir, sepetinizi kapıda Happy Center görevlisinden teslim alabilir ve ödemenizi gönül rahatlığıyla nakit/kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Happy Center kalitesi ile hemen online market alışverişe başlamak istiyorsanız: www.happy.com.tr

Yorumlar
Seçil Mengi
Happy Center dan alışveriş yapıyoruz. Online market alışverişi hizmeti verdiğini yeni öğrendim. Eve servis market alışverişi hizmetini sağla yan bakkal lar ve marketler artık daha öne çıkmaya başladı.
Cevapla
Misafir
Merhabalar Onlibe Market Alışveriş sitelerini bir çatı altında toplayan ***** hakkında da yazı yazmanızı ümit ediyoruz. saygılar... Teknolojioku: Mesajınızı künyede bulunan editör mailine iletebilirsiniz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.