Harika akıllı saatler! - Page 1

Pebble

Kickstarter sayesinde büyük bir başarı yakalayan Pebble, basitliğiyle öne çıkıyor. Renkli bir LCD ekran yerine siyah-beyaz eInk ekran kullanan cihaz, 150 dolarlık uygun bir fiyat etiketine sahip. Pili 7 gün dayanan saat, Android 2.3+ ve iOS 5+ ile uyumlu.

Harika akıllı saatler! - Page 2

MetaWatch

Kickstarter sayesinde ilgi toplamayı başaran başka bir proje olan MetaWatch'ın şu an iki saati bulunuyor: Frame ve STRATA.

İki saat arasındaki fark genellikle tasarımlarında yatıyor. Frame, daha düz ve profesyonel bir görünüme sahipken STRATA daha büyük ve daha eğlenceli bir saat. Bunlara ek olarak STRATA, su geçirmezlikte daha başarılı.

İki saat de 96x96 çözünürlüklü siyah-beyaz LCD ekrana, Bluetooth'a, titreşimli uyarıya ve ivmeölçere sahipler. Saatleri Android 2.3 veya üzeri ile eşleştirmeniz mümkün. Apple kullanıcıları ise onu sadece iOS 6 ile eşleştirebiliyorlar.

Harika akıllı saatler! - Page 3

Motorola MotoActv

Yaklaşık iki senedir satışta olan Motorola MotoActv, 176x200 1.6 inç LCD ekran, Gorilla Glass, Bluetooth, FM Radyo ve GPS gibi etkileyici özelliklere sahip. Koşmayı sevenlere yönelik üretilen MotoActv, çeşitli fitness işlevlerini üzerinde barındırıyor. Biraz ağır olduğundan günlük kullanıma pek uygun değil.

Cihazı sadece Android'li cihazlarla eşleştirmeniz mümkün oluyor.

Harika akıllı saatler! - Page 4

Sony SmartWatch

Sony, en büyük elektronik şirketlerinden bir tanesi olsa da, firmanın bir akıllı saatinin olduğunu çok az kişi biliyor. Sony, web sitesinde bile saatinin detaylarını pek fazla açıklamıyor.

Sony'nin SmartWatch saati, şaşırtıcı biçimde bulabileceğiniz en ucuz akıllı saatlerden. 125 dolara bulabileceğiniz cihaz, akıllı cebinizdeki uyarıları saatinizle eşitleyebiliyor, müzik çalabiliyor ve e-postalarınızı kontrol edebiliyor. MotoActv gibi SmartWatch da sadece Android'li cepleri destekliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.