Taşınabilir klavye
Akıllı telefonları ekranları giderek büyüyor ve her geçen gün daha yeni özellikler kazanıyolar. Bu özelliklerden daha iyi yararlanmak için katlanabilir bir kablosuz klavye çok faydalı olabilir. Bu ürün pratik bir klavye deneyimi vaad ediyor.

Yatakta priz
Yatakta bile telefonundan ayrılamayanlar için pratik bir çözüm daha. Eğer yatağınızın etrafında bir priz yoksa, bu ürünü kullanabilirsiniz. Yatağınızın hemen dibinde ve bir prize bu şekilde kavuşabilirsiniz.

Ağırlık ölçen kesme tahtası
Mutfakta çok zaman geçirenler için son derece faydalı bir ürün. Ürün klasik bir kesme tahtası ancak kırmızı halka içerisine koyduğunuz nesnelerin ağırlığını ölçebiliyorsunuz.

Klasik alçılara son
3 boyutlu yazıcıların yaygınlaşmasıyla birlikte sağlık alanında da önemli yenilikler bekleniyor. Örneğin bu ürün bir alçının yaptığı işi yapabiliyor. Ancak çok daha hafif ve daha dayanıklı. Bu sayede kolu veya başka bir uzvu kırılan insanlar, günlük hayatlarında bir aksaklık olmadan yaşamlarını sürdürebilir, isteiği kıyafetleri giyebilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.