Hedera, bir haftada %25 yükseldi! HBAR için sırada ne var?

Hedera, kripto piyasası kırmızıya dönerken bir haftada %25 yükseldi; HBAR için sırada ne var?

Hedera, bir haftada %25 yükseldi! HBAR için sırada ne var?

Kripto para birimlerinin çoğunluğu için genel bir pazar düşüşüne rağmen, Hedera ( HBAR ) kayda değer kazançlarla ilerliyor. Performansı onu piyasanın geri kalanından ayırıyor ve kazançları elinde tutup tutamayacağına odaklanan yatırımcıların dikkatini çekti.

Hedera, bir haftada %25 yükseldi! HBAR için sırada ne var?

Ölçeklenebilir bir akıllı sözleşme varlığı olan HBAR, günlük %4'ün üzerinde kazançla, basına göre 0,09 dolardan işlem görüyordu. Token ayrıca haftalık %25'in üzerinde kazançla kripto pazarına liderlik ediyor.

Hedera, bir haftada %25 yükseldi! HBAR için sırada ne var? - Resim : 1

Hedera yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Ralli, 14 Şubat'ta 2,25 milyar dolar olan token piyasa değeri ile sürekli sermaye girişi tarafından desteklendi. Son yedi gün içinde, varlığın piyasa kapitalizasyonuna yaklaşık 460 milyon dolar girdi.

HBAR mitinginin sürücüleri

Hedera Hashgraph fiyat hareketi, Bitcoin ( BTC ) gibi varlıklar kayıplar vermeye devam ettiğinden, tokenin kripto pazarında daha iyi performans gösterdiğini gördü. HBAR'ın kazanımları, artan ağ büyümesi ve stratejik ortaklıkların ortasında geldi.

Örneğin, Dell Technologies'in Hedera Yönetim Konseyi'ne katılma planının duyurulmasının ardından varlık yükseldi. Ortaklığın bir parçası olarak Dell, düğümünü işletecek, özelleştirilmiş uygulamalar geliştirecek ve dağıtılmış defter teknolojisi otomasyonunu destekleyecek.

Dell, "Dağıtılmış defter teknolojisiyle uygulamalı deneyim kazanarak, DLT'yi dijital dönüşümlerine dahil etmeyi düşünen müşteriler için rasyonel, bütünsel bir ses olarak hizmet edebiliyoruz" dedi.

Başka bir yerde, yeni bir misli olmayan token ( NFT ) serisi olan Ashfall NFT kısa süre önce piyasaya sürüldü ve platformun faydasını daha da genişletti.

Genel olarak, Hedera Hashgraph, çeşitli endüstrilerde çeşitli uygulamaların oluşturulması için yaygın bir şekilde benimseniyor. Acme Labs gibi şirketler, platformu NFT'ler için merkezi olmayan bir pazar yeri geliştirmek için kullanırken Leemonswap, gıda temalı merkezi olmayan bir borsa kurdu.

Ek olarak, özellikle Afrika'nın yaratıcı endüstrisini hedefleyen Hedera Hashgraph'ta 1 milyon $ değerinde yeni bir metaverse fonu kuruldu. Bu gelişmeler, Hedera Hashgraph'ın olgunlaşmaya ve genişlemeye devam ettiğini ve kendisini gelişen kripto para piyasasında önemli bir oyuncu olarak konumlandırdığını gösteriyor.

HBAR için sırada ne var?

HBAR, 0,07 $ seviyesinde destek oluşturdu ve pozisyonun altında bir kırılma, son yükseliş momentumunu geçersiz kılabilir. Varlık ayrıca 0,10 $'da dirençle karşı karşıya ve bu konuma ulaşmak, yeni zirveleri geri almak için yer açabilir.

HBAR genel piyasadan kopmuş görünse de, varlığın genel piyasa duyarlılığına hala duyarlı olduğunu belirtmekte fayda var.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.